Strony

29 maja, 2025

Biały szydełkowy sweter

 


Dzień dobry 🌞

maj dalej chłodny , deszczowy i taki właśnie sweter jest w sam raz na taką aurę.

26 maja, 2025

Szydełkowa torebka i kosmetyczka

 


Dzień dobry 🌞

w ostatni tydzień maja. Nie rozpieszcza nas temperaturą i słońcem ale jest pięknie za sprawą kwitnących roślin.

22 maja, 2025

Ozdobna złota szkatułka

 


Dzień dobry 🌞

Jest taka piękna piosenka Skaldów "Białe sady", majowa jak najbardziej. Słowa napisał do niej L.A.Moczulski a muzykę oczywiście A.Zieliński. A oto fragment

19 maja, 2025

Sweterek na 7 lat

 


Dzień dobry 🌞

w ten bardzo zimny maj. Jest ładnie , kwitnąco , pachnąco ale czegoś brakuje jednak. Przynajmniej mnie i to bardzo. 

13 maja, 2025

Szydełkowe zakładki do książek 3

 


Dzień dobry 🌞

znów przychodzę do Was z szydełkowymi zakładkami do książek. Są całkowicie inne od poprzednich. Poszłam w prostotę splotu.

10 maja, 2025

Sznurkowa torebka na lato

 


Dzień dobry 🌞

w majowy zimny bardzo dzionek. Jest pięknie, kwitnąco, pachnąco ale dlaczego tak zimno ? pytanie retoryczne. Na pogodę nie ma rady , chyba tylko ... by odpowiednio się ubrać.

05 maja, 2025

Kwiatowe, szydełkowe zakładki do książek


 Dzień dobry 🌞
miesiąc temu pokazałam Wam lawendowo-różane zakładki do książek. Ten pomysł tak mi się spodobał i moim koleżankom, że powstało kilkanaście szydełkowych znaczników przeczytanych stronic książek. Na początek będzie kwiatowo.

03 maja, 2025

Bawełniana torba na zakupy

 


Dzień dobry 🌞

w majówkowy czas. Maj dla mnie jest optymistycznym miesiącem roku , gdzie w pełni rozbudzona po zimie przyroda emanuje zielenią , budzą się owady a wkoło różnokolorowo kwitną kwiaty, krzewy i drzewa. Otaczają nas zapachy , zwłaszcza bzu i jaśminu.